Батьки


Шановні батьки, я впевнена, що ви не пройдете осторонь від даної проблеми. Здоров’я ваших дітей, їх безпека та безпека вашого комп’ютера - гарант щасливого майбутнього з неймовірною кількістю цікавих нових відкриттів та знайомств в безмежній Всесвітній мережі.

Допоможіть вашім дітям бути щасливими, впевнено та безпечно крокувати у світі цікавого.

Діліться своїми успіхами у вихованні, досягненнями у безпечній країні Інтернет в коментарях на цій сторінці.

2 коментарі:

  1. Важливо не забороняти Інтернет, а пояснити правила його використання. Головними з яких вважаю: 1. нформація про сім'ю та про місце проживання - це закрита інформація, яку не слід поширювати; 2.будь-яка людина в Інтернеті може з легкістю видавати себе за іншу особу.
    Головне пояснити дитині, що Інтернет - це необхідний інструмент пізнання в сучасних умовах і, якщо їй щось не зрозуміло, то ви з радістю допоможете.

    ВідповістиВидалити
  2. Інтернет перестав бути просто системою зберігання й передачі надвеликих обсягів інформації й став новим шаром нашої повсякденної реальності й сферою життєдіяльності величезної кількості людей. В результаті цього, в користувачів комп’ютерних мереж виникає цілий ряд психологічних феноменів – інтересів, мотивів, цілей, потреб, установок, а також форм психологічної й соціальної активності, безпосередньо пов’язаних із цим новим середовищем. Серед таких феноменів усе більшої актуальності та занепокоєння з боку спеціалістів набуває проблема патологічного використання Інтернет. Мова йде про так-звану “Інтернет-залежність” (синоніми: Інтернет-аддикція, віртуальна аддикція). Проблема інтернет-залежності вже виникла - першим і найбільш важливим кроком є встановлення, так званого, батьківського контролю, регулюйте час перебування своїх дітей в Мережі, блокуйте ті чи інші сайти, або встановлюйте допустиму тривалість роботи на них.

    ВідповістиВидалити